Svatby

Zajistíme Vám kompletní svatbu: obřad, výzdobu, květiny, hostinu a ubytování.

 

 

Oslavy narozenin

Chystáte oslavu narozenin, nebo podobnou akci ? Nabídneme Vám prostory pro oslavu, dobré jídlo a pití (raut nebo klasické menu), příjemnou obsluhu, zajistíme výzdobu, doporučíme živou hudbu, případně reprodukovanou hudbu.

 

 

Ostatní akce

U nás probíhají i různé třídní srazy, srazy veteránů, motorkářů a jiné akce. V době akce jsme schopni zajistit ubytování, celodenní stravování, společenské prostory, popřípadě večerní program.

 

 

Firemní akce a školení

Hledáte vhodné místo pro uspořádání firemního teambuildingu nebo školení ? Náš areál je vhodný pro skupiny do 150 osob. Zajistíme ubytování, celodenní stravování dle Vašich přání, prostory pro školení, vnitřní a venkovní prostory pro sportovní aktivity.

 

 

Sportovní akce
a závody

Připravujete sportovní akci, soustředění nebo závody ? Máme mnoho zkušeností s akcemi tohoto typu. Každoročně zde probíhá cyklistický závod, triatlon, orientační závody apod. Nabízíme prostory pro ubytování s kapacitou až 200 osob, prostor pro stany, karavany a ostatní prostory s kapacitou pro cca 300 osob. Zajistíme Vám i občerstvení.

 

 

Školní výlety
a školy v přírodě

Plánujete výlet pro své žáky do přírody nebo dokonce školu v přírodě ? Náš chatový areál je pro tyto akce ideálním místem. Nabízíme ubytování v chatkách, možnost celodenního stravování i s pitným režimem. Prostory pro výuku. Venkovní hřiště pro míčové hry, společenskou místnost se stolním tenisem, dětské hřiště s trampolínou, ohniště pro posezení u táboráku. To vše u krásného rekreačního rybníka Zvůle.